Кредит для іноземців в Польщі


Чи може іноземець отримати кредит на житло в Польщі?

Відповідь ТАК, але ви повинні відповідати кільком важливим критеріям, щоб мати можливість подати заявку.

Це насамперед міф, що іноземцям важче отримати такий кредит. Кожен клієнт банку, незалежно від того, поляк він чи іноземець, проходить однакову перевірку. Якщо заявник відповідає формальним вимогам, він може отримати банківське фінансування.

       Найпростіше людям з постійним місцем проживання. Така анотація в Картці Резидента дає доступ до пропозиції всіх банків. Однак наявність посвідчення на тимчасове проживання не є дискваліфікацією покупця в очах банків. Шість банків на ринку дозволяють подавати заявку на кредит, якщо дозвіл надано на тимчасове перебування, в тому числі один, для якого не потрібна карта проживання, а лише номер PESEL із дійсним паспортом. У деяких банках немає вказівок щодо мінімального терміну дії карти проживання, головне, щоб термін дії документа не закінчувався протягом усього процесу оформлення кредиту. Інші вимагають, щоб Карта Побиту була чинна мінімум 6-12 місяців з моменту подачі заявки на кредит. Нижче наведено перелік обов’язкових критеріїв, які мають бути виконані для того, щоб подати заявку на кредит на житло.

1. Присвоєний номер PESEL

2. Дійсний паспорт

3. Мальдунек (тимчасова реєстрація за місцем проживання) в Польщі

4. Картка тимчасового проживання (за винятком 1, де карта тимчасового проживання не вимагається)

5. Офіційне працевлаштування або зареєстроване підприємство в Польщі

6. Рахунок у польському банку, на яку ви отримуєте заробітну плату від роботодавця.

7. Наявність кредитоспроможності.

Що стосується пункту 5, то часто повторюється міф про те, що працевлаштування повинно ґрунтуватися на трудовому договорі. Це не так. Інші форми зайнятості також прийнятні, тоді як інші форми зайнятості можуть мати власні індивідуальні критерії, за якими банк оцінює, чи здатний він прийняти такий дохід.

        Важливо при зустрічі з консультантом по кредитуванню надати максимально точні дані, які дозволять експерту точно розрахувати вашу кредитоспроможність. Хороший експерт, крім перевірки кредитоспроможності, професійно проведе покупця через весь процес кредитування або, якщо він не може відразу оформити кредит, допоможе правильно підготуватися до нього. При зустрічі важливо бути чесним, точно вказати сімейне та матеріальне становище, це дозволить уникнути непорозумінь і полегшить процес кредитування. Послуги експерта є безкоштовними!  Експерт отримує винагороду після початку кредитування, тому він дбає про належну підготовку та супровід клієнта через весь процес кредитування. Важливо провести консультацію з кредитним експертом ще перед підписанням бронювання житла або підписання умови на придбання нерухомості. Експерт перевірить, що ви відповідаєте всім критеріям, і таким чином ви уникнете можливої ​​втрати грошей, сплачених як початковий внесок / передоплата.

Пам’ятайте, що навіть якщо ви відповідаєте всім критеріям для отримання кредиту, банк, перевіривши вашу кредитоспроможність, оцінить можливість надання фінансування індивідуально. Тож не варто повністю виключати ризик відмови у видачі кредиту. Гарною практикою є забезпечення власних інтересів у первинному договорі шляхом узгодження положень, які дозволять вам повернути сплачені гроші у разі відмови у фінансуванні або отримання надто низької суми кредиту.

Якщо є потреба в отриманні кредиту на житло, звертайтеся! В нашій команді є професійний консультант по кредитуванню. 

Посмотрите новостройки Польши здесь
Другие статьи по теме
12.12.2018
Украинцы два года подряд возглавляют рейтинг иностранных инвесторов в польский рынок недвижимости

Рынок польской недвижимости за последние годы набирает существенные обороты - количество предложения бьет рекорды предыдущих лет, а цены на недвижимость все еще не достигли докризисных показателей и продолжают активно расти. Так, в 2017 году в крупнейших городах Польши стоимость квадратного метра на первичном рынке в среднем выросла на 6,1% по сравнению с 2016 годом.

Читать
13.12.2018
Прогноз развития рынка первичной недвижимости в 2019 году

В последнее время текущую ситуацию на рынке жилья Польши часто сравнивают с бумом в 2006-2007 годах, а затем с резким спадом в 2008. Действительно ли ситуация похожа на ситуацию предыдущего десятилетия? Какие возможности и угрозы стоят перед рынком в 2019 году? Эксперты рынка отвечают за эти и другие вопросы.

Читать
11.12.2018
Рынок первичной недвижимости Польши в 2017 году

В прошлом году польские застройщики продали больше квартир, чем когда-либо до этого. Новые проекты развивались в головокружительном темпе, но предложение едва догоняло спрос. Цена на строительные материалы и землю увеличились, а на рынке появилось еще больше проектов в более высоком классе. Каким же был рынок первичной недвижимости Польши в 2017 году?

Читать

Подпишитесь на нашу рассылку и будьте в курсе последних новостей!

Вы будете получать регулярную информацию из сферы недвижимости в Польше