Топ по районам Варшави.

Якщо ви вирішили купити квартиру в Польщі, Варшава стане найкращим вибором.

Справа в тому, що столиця цієї держави – її головний культурний та адміністративний центр, у якому зосереджені основні фінансові потоки. Вартість квартири багато в чому залежатиме від престижності тієї частини міста, де вона знаходиться. Тож пропонуємо розглянути райони Варшави, щоб зрозуміти, де краще жити?

Оскільки місто має немаленьку площу в 507 км2, не дивно велика кількість районів . Загалом їх вісімнадцять:


Sródmiescieцентральний район Варшави. Тут розташовані розкішні готелі, популярні музеї та найсучасніші торгові центри. До складу дільниці входять Старе місто (Stare Miasto) та Нове місто (Nowe Miasto), а також кілька кварталів, серед яких Муранов, Марієнштадт, Узядув. Якщо оселитися в цьому районі, то головні визначні пам'ятки Варшави будуть у пішій доступності. У Середмісті розташовані Палац культури та науки, парк Лазенки, палац Сташиця, Центр науки «Коперник» та пам'ятник знаменитому астроному, Уяздовський парк, безліч костелів та старовинних особняків. Stare Miasto та сучасний центр польської столиці пов'язує проспект Краківське Передмістя. Через Середмістя проходять Королівський Тракт, вулиця Новий Свят, Уяздівська алея – найкращі місця для піших прогулянок у Варшаві.

 

 

Mokotów – «срібний» призер рейтингу престижності серед районів Варшави та переможець за кількістю мешканців. Він знаходиться на лівому березі Вісли.  Слід виділити стару та нову частини Мокотова. У новій частині, якій поляки дали назву Мордор, розвинена інфраструктура, велика кількість офісних будівель та розважальних центрів.

 

Wilanów – дорогий престижний район з огляду на дефіцит житла та великий попит на квартири тут. Wilanów є тихим, спокійним і сучасним районом, з численними ігровими майданчиками та зручностями для дітей. Тому в нових житлових масивах проживають переважно сім’ї з дітьми.  Цей район чудова інвестиція!;

 

Wola – сучасна Воля неймовірно швидко змінюється. На початку XXI століття місце заводів та фабрик починають займати солідні будинки банків, висотних офісів, побудованих за канонами сучасної естетики. Змінюється як стиль архітектури, так і роль цього району. Нині Воля стала діловим та фінансовим центром польської столиці з різноманіттям офісних приміщень та комфортабельного житла;

 

Zoliborz – район розташований в північно-західній частині Варшави, на березі річки Вісли. Через нього проходять дві головні артерії: маршрут Армії Крайвой, зв’язуючий східну і західну частини міста та Віслострада, що зв’язує Північ із Півднем.  Затишний район, немає новобудов, недалеко від центру із зручною транспортною розв'язкою;   

 

Ursynów є одним із найпопулярніших районів столиці за пропозицією забудовників та кількістю квартир, придбаних на первинному ринку. Завдяки існуючій лінії метро, цей район належить до частин столиці з найрозвиненішою інфраструктурою. Час від станції Кабати до центру Варшави становить максимум 25 хвилин. На території Урсинова добре розвинене автобусне сполучення, що відіграє величезне значення для мешканців будинків віддалених від станції метро.

 

Ochota – густонаселена частина міста. Район розташований в південно-західній частині Варшави. Він межує з районами: Середмістя, Влохи, Воля і Мокотув. Його близькість до району Середмістя, безумовно, є перевагою і приваблює інвесторів. Уздовж Єрозолімських алей протягом 3-х кілометрів розташовані багато офісів іноземних компаній. Район Охота займає площу 972 га;

 

Praga Poludnie – динамічний розвиток району можна побачити всюди. Крім багатьох житлових кварталів, побудованих більше 10 років тому, наприклад, Гоцлав-Лотніско, Пшичолек Гроховський або Ігнашку, створюються нові та цікаві, в архітектурному сенсі, житлові комплекси. У Варшаві буде збудовано третю лінію метро, яка з'єднає Прагу-Полудні з центром столиці, а згодом також з Охотою та Мокотовом. На першому етапі, який завершиться у 2028 році, буде збудовано шість станцій. Також буде побудований один з найдовших пішохідних та велосипедних мостів у світі, який за 2-3 роки з'єднає Прагу з центром міста. Тут розташовані багато посольств;Praga PólnocРайон знаходиться на правому березі Вісли. На півдні він межує з районом Прага Полудне, на сході — з Таргувек, і на заході його сусідами є райони Жолібож і Середмістя. Велика паркова зона, є стадіон та зоопарк;    

Targówek – район займає поверхню 2436 гектарів, тобто 5% від загальної поверхні Варшави. Тихий спальний район із зручним доїздом до центру ;


Bielany – район , розташований у північній частині Варшави на лівому березі Вісли, в околицях Кампіноського національного парку і є одним з найкрасивіших і зелених районів Варшави. Характерними рисами округу є: ліс Біляни, парк Млочіни, а також ліс Бемово. Ліс Біляни є ідеальним місцем для туризму. Район зберіг його екологічний характер і створює хороші умови для житла і розвитку.;Bemowo – центр торгівлі та спортивного життя столиці, що швидко розвивається. Район відіграє дедалі важливішу роль в економічному розвитку Варшави, зокрема у сфері нових технологій.

;Bialoleka – по району проходить канал від Вісли, де дуже гарні мальовничі місця, по всьому району багато зелених зон;      

 

Ursus – район є найменшим з усіх районів Варшави. Він розташований в західній частині столиці, в 9 км від центру міста. У нього вигідне розташування з погляду комунікацій, оскільки він знаходиться на злитті міжнародних автомобільних і залізничних доріг. Молодий район, що дуже стрімко розвивається, із щільною забудовою;

 

Rembertów – вкритий лісами район міста;     

 

Wlochy – район розташований в південно-західній околиці столиці, досить далеко, щоб не дозволити міському шуму дістатися до нього і в той же час так близько, щоб зв’язок з центром міста не уявляла жодної проблеми. Той, хто хоче жити в цьому районі, безсумнівно, оцінить принадність його невеликих будівель. Тим не менш, наявність поблизу аеропорту, впливає на обмеження висоти будинків. Вигідне розташування також має значення — дві головні дороги виходять з Варшави: авеню Краківське і Єрузолімське.;

 

Wawer – район розташований на правому березі Вісли, у південній частині Варшави. На півночі він межує з Рембертув і Прага Полудне і на заході — з Мокотув і Вілянув. Площа району Вавер це +7971 гектарів, з яких ліси займають 34,5%. Таким чином, це зелений район, відомий своїми кліматичними якостями і традиційними місцями відпочинку. Він також відомий своїми багатими лісами, що формують Мазовецький ландшафтний парк. Збудовано багато житлових комплексів;Wesola – приєднаний нещодавно район міста, дуже зелений і екологічно чистий;

Ми перерахували райони Варшави. Де краще жити, однозначно відповісти неможливо. Тому розглянемо характеристику найпопулярніших місць.
По рейтингу  районів Варшави традиційно виділяють три найкомфортніші для життя частини міста. Це Mokotów , Wilanów і Wola. Основними їх «родзинками» є багата культурна спадщина, розвинена інфраструктура, а також велика кількість місць для розваг та змістовного відпочинку.

Mokotów – «срібний» призер рейтингу престижності серед районів Варшави та переможець за кількістю мешканців. У ньому проживає понад 225 тис. осіб. Мokotów відрізняється динамічністю життя та безліччю можливостей для відпочинку. Вартість квадратного метра житла в ньому починається від 3600 євро за м2. Купуючи квартиру під інвестицію, здати її буде дуже легко з огляду на попит на ринку. Зручний цей район і тим, що тут є офіси великих корпорацій.                                                                                                                                                                                             
Wilanów – дорогий престижний район, що найбільше підходить для тих, хто веде спокійний і розмірений спосіб життя, має дітей та машину. Цей район чудова інвестиція! Вартість від 3300 євро за кв. м.

Wolaбізнес центр Варшави, а також дуже гарне місце для людей, які працюють в офісних будівлях і бажають жити поруч. Вартість від 3800 євро за кв. м.

Купити нерухомість у Варшаві можливо за цінами ( € за кв. м):

Sródmiescie - 5 319;

Wola – 3 830;

Mokotów  - 3620;

Ochota – 4 255;

Ursyńow - 3 404;

Bielany – 3 404;

Wilanów  - 3 300;

Praga Poludnie – 3 191;

Bemowo - 2 872;

Wlochy - 2 872;

Targówek - 2 660;

Ursus - 2 340;

Bialoleka - 2 340;

Wawer - 2 340;

Якщо ви ще не визначилися з районом для купівлі нерухомості –подивитися проекти в Варшаві ви зможете тут, або звернутися до нашого відділу продажу в Варшаві за адресою Świętokrzyska 20 lok.424.

Віолета Велигорська +48661828779
Олена Владімірова +48725332828

Посмотрите новостройки Польши здесь
Другие статьи по теме
12.12.2018
Украинцы два года подряд возглавляют рейтинг иностранных инвесторов в польский рынок недвижимости

Рынок польской недвижимости за последние годы набирает существенные обороты - количество предложения бьет рекорды предыдущих лет, а цены на недвижимость все еще не достигли докризисных показателей и продолжают активно расти. Так, в 2017 году в крупнейших городах Польши стоимость квадратного метра на первичном рынке в среднем выросла на 6,1% по сравнению с 2016 годом.

Читать
13.12.2018
Прогноз развития рынка первичной недвижимости в 2019 году

В последнее время текущую ситуацию на рынке жилья Польши часто сравнивают с бумом в 2006-2007 годах, а затем с резким спадом в 2008. Действительно ли ситуация похожа на ситуацию предыдущего десятилетия? Какие возможности и угрозы стоят перед рынком в 2019 году? Эксперты рынка отвечают за эти и другие вопросы.

Читать
11.12.2018
Рынок первичной недвижимости Польши в 2017 году

В прошлом году польские застройщики продали больше квартир, чем когда-либо до этого. Новые проекты развивались в головокружительном темпе, но предложение едва догоняло спрос. Цена на строительные материалы и землю увеличились, а на рынке появилось еще больше проектов в более высоком классе. Каким же был рынок первичной недвижимости Польши в 2017 году?

Читать

Подпишитесь на нашу рассылку и будьте в курсе последних новостей!

Вы будете получать регулярную информацию из сферы недвижимости в Польше